Par mums

Jekaterina Repiševska

“Esmu pārliecināta, ka skaistums padara jebkuru sievieti vai vīrieti laimīgaku un pašpārliecinātāku. Tas arī ir mans ikdienas darbs – padarīt Jūs laimīgākais, starojošākus, iemācīt Jūs saskatīt sevī to īpašo “odziņu”, kas padara Jūs unikālus, jo tad Jūs varat dot to pašu apkārtējiem un padarīt pasauli skaistāku un labāku. Liela nozīme ir klientu izglītošanai par pareizu sejas un ķermeņa ādas kopšanu gan salonā, gan mājās. Kopā mēs izstrādājam individuālu kopšanas plānu, kas sniedz teicamus rezultātus”

Ārstniecības persona, sertificēta kosmētiķe, starptautiskā CIDESCO diploma īpašniece. 

2012.gadā ieguva kosmētiķes izglītību Rīgas Starptautiskā CIDESCO Kosmētikas skolā. 

Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijas Valdes locekle (2014.-2017.gads) un biedre.

2012.gadā ieguva 1. vietu kosmētiķu konkursā “Baltic Beauty” ietvaros nominācijā “Sejas kopšanas procedūra”. 

Veic sejas kopšanas procedūras, ķīmiskos pīlingus, mezoterapiju un biorevitalizāciju, visa veida vaksāciju.


Dmitrijs Tisjackis  

Diplomēts fizioterapeits (bakalaura grāds fizioterapijā), ārstniecības persona, Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs piedāvā konsultācijas fizioterapijā, terapeitisko (ārstniecisko) masāžu, teipošanu, klasisko ķermeņa masāžu un dažādus SPA rituālus . 

Terapeitiskā (ārstnieciskā) masāža uzlabo ķermeņa fizisko stāvokli, kā arī atjauno garīgu un emocionālu līdzsvaru. Šo masāžu bieži pielieto dažādu saslimšanu ārstēšanā un profilaksē, jo tā spēj  mazināt psihoemocionālo spriedzi, veicina organisma atveseļošanos.

Terapeitiskās masāžas laikā fizioterapeits veic pilnu vai daļēju ķermeņa masāžu, atkarībā no problēmas būtības un pacienta stāvokļa. Terapeitiskā masāža ieteicama pēc traumām un rehabilitācijas periodā. Tā veicina asins un limfas atteci organismā, labvēlīgi iedarbojas uz ādu, muskuļiem, saitēm un kaulu sistēmu,  atjauno ķermeņa kustīgumu

Uzsākot ārstnieciskās masāžas kursu, nepieciešams ģimenes ārsta vai traumatologa nosūtījums.

Liudmila Skripnik

“Mana pirmā saskare ar ķermeņa masāžu notika 1995. gadā līdz ar bērnu piedzimšanu. Kad mans dēls uzsāka spēlēt hokeju, es apguvu sporta masāžu un tā mans hobijs pārtapa par manu profesiju. ”

Ieguva 2. pakāpes masāžas speciālista izglītību Baltic Beauty School, apgūtas vairāk kā 10 manuālā masāžas tehnikas (tai skaitā – anticelulīta, reflektorā pēdu, medus, šokolādes, relaksējošo u.c. masāžas), veic manuālo un aparātu figūras korekciju. 

Ieguva netradicionālās medicīnas specializāciju.

Linda Ručevska

Skropstu pieaudzēšanas un mikropigmentācijas meistare. Strādā ar ASV zīmola "Xtremelashes" produkciju un piedāvā klasisko un apjoma (2D, 3D, 4D) skropstu pieaudzēšanu.

Mikropigmentācija ir ilglaicīga grima metode, kuras laikā epidermā (ādas virsējā slānī) tiek ievadīta īpaša krāsvielas jeb pigmenti mazās devās. Tā ir lieliska alternatīva parastajam make-up alerģiskas vai jutīgas ādas īpašniekiem, tiek, kuru sejas vaibsti vairs nav tik izteiksmīgi vecuma izmaiņu ietekmē. 

Meistare strādā ar GoldenEye un DemiBrow pigmentiem.  Izmanto tikai vienreizlietojamus materiālus, sterilus instrumentus. Mums ir svarīga Tava veselība un labsajūta!

Jūlija Isakova

Manikīra un pedikīra meistare ar 7 gadu darba stāžu, kura spēj īstenot jebkuru nagu dizainu - izvēlies bildi un nāc pie Jūlijas! Piedāvā gēla nagu pieaudzēšanu un profilaksi, veic aparātpedikīru ar Izraēlas profesionālo kosmētiku CLEARANCE. 

Jūlija veic arī skropstu laminēšanu ar keratīnu (Šveices zīmols).

Beauty Corner speciālisti izmanto tikai vienreizlietojamus darba materiālus un sterilus instrumentus. Mums ir svarīga Tava veselība un labsajūta!

Diāna Orska

Manikīra un pedikīra meistare. Veic kombinēto manikīru, izmantojot pasaulē atpazīstamus zīmolus Beautix, NeoNail, Semilac, Nails. Piedāvā  aparātpedikīru ar Izraēlas profesionālo kosmētiku CLEARANCE, specializējas arī vīriešu pedikīrā un manikīrā.

CLEARANCE produkcija ir Izraēlas Diabēta asociācijas un Izraēlas Veselības ministrijas apstiprināta. Preparāti ir piemēroti visiem neatkarīgi no vecuma un veselības stāvokļa, ieskaitot grūtnieces un sievietes laktācijas periodā, kā arī tos, kas cieš no cukura diabēta.

Beauty Corner speciālisti izmanto tikai vienreizlietojamus darba materiālus un sterilus instrumentus. Mums ir svarīga Tava veselība un labsajūta!


 .