Par mums

Jekaterina Repiševska

“Esmu pārliecināta, ka skaistums padara jebkuru sievieti vai vīrieti laimīgaku un pašpārliecinātāku. Tas arī ir mans ikdienas darbs – padarīt Jūs laimīgākais, starojošākus, iemācīt Jūs saskatīt sevī to īpašo “odziņu”, kas padara Jūs unikālus, jo tad Jūs varat dot to pašu apkārtējiem un padarīt pasauli skaistāku un labāku. Liela nozīme ir klientu izglītošanai par pareizu sejas un ķermeņa ādas kopšanu gan salonā, gan mājās. Kopā mēs izstrādājam individuālu kopšanas plānu, kas sniedz teicamus rezultātus”

Ārstniecības persona, sertificēta kosmētiķe, starptautiskā CIDESCO diploma īpašniece. 

2012.gadā ieguva kosmētiķes izglītību Rīgas Starptautiskā CIDESCO Kosmētikas skolā. 

Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijas Valdes locekle (2014.-2017.gads) un biedre.

Latvijas Kosmētiķu Sertifikācijas komisijas sekretāre (2018. gads - pašlaik.

2012.gadā ieguva 1. vietu kosmētiķu konkursā “Baltic Beauty” ietvaros nominācijā “Sejas kopšanas procedūra”. 

Veic sejas kopšanas procedūras, ķīmiskos pīlingus, mezoterapiju un biorevitalizāciju, visa veida vaksāciju, sejas masāžas.


Aygun (Aija) Zalova 

Kosmētiķe, mācījusies un strādājusi Lielbritānijā, kur apguva starptautisko ITEC diplomu ar augstāko mācību standartu Level3. Darba pieredze Lielbritānijas 5* SPA un klīnikās. Pieredze estēstiskajā kosmetoloģijā vairāk kā 5 gadus. 

Aija sastāda individuālas skaistumkopšanas procedūras programmas, veic sejas ādas estētiskās un ārstnieciskās procedūras, sejas ādas kompleksās tīrīšanas procedūras. Savā darbā izmanto aparāttehnoloģijas, veic ķīmiskos pīlingus, modelējošas sejas masāžas, sniedz vaksācijas pakalpojumus. 

Dmitrijs Tisjackis 

Diplomēts fizioterapeits (bakalaura grāds fizioterapijā), ārstniecības persona, Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs piedāvā konsultācijas fizioterapijā, terapeitisko (ārstniecisko) masāžu, teipošanu, klasisko ķermeņa masāžu un dažādus SPA rituālus. 

Terapeitiskā (ārstnieciskā) masāža uzlabo ķermeņa fizisko stāvokli, kā arī atjauno garīgu un emocionālu līdzsvaru. Šo masāžu bieži pielieto dažādu saslimšanu ārstēšanā un profilaksē, jo tā spēj  mazināt psihoemocionālo spriedzi, veicina organisma atveseļošanos.
Terapeitiskās masāžas laikā fizioterapeits veic pilnu vai daļēju ķermeņa masāžu, atkarībā no problēmas būtības un pacienta stāvokļa. Terapeitiskā masāža ieteicama pēc traumām un rehabilitācijas periodā. Tā veicina asins un limfas atteci organismā, labvēlīgi iedarbojas uz ādu, muskuļiem, saitēm un kaulu sistēmu,  atjauno ķermeņa kustīgumu
Uzsākot ārstnieciskās masāžas kursu, nepieciešams ģimenes ārsta vai traumatologa nosūtījums.

Liudmila Skripnik

Mana pirmā saskare ar ķermeņa masāžu notika 1995. gadā līdz ar bērnu piedzimšanu. Kad mans dēls uzsāka spēlēt hokeju, es apguvu sporta masāžu un tā mans hobijs pārtapa par manu profesiju. ”

Ieguva 2. pakāpes masāžas speciālista izglītību Baltic Beauty School, apgūtas vairāk kā 10 manuālā masāžas tehnikas (tai skaitā – anticelulīta, reflektoro pēdu, medus, šokolādes, relaksējošo u.c. masāžas), veic manuālo un aparātu figūras korekciju.

Ieguva netradicionālās medicīnas specializāciju “ЕШКО” European School for Correspondence Courses, Krievijā

Elīna Gluško

Sertificēta manikīra un pedikīra speciāliste. 

Veic kombinēto aparātmanikīru un pedikīru ar gēllakas pārklājumu. Strādā ar profesionālo pēdu aprūpes kosmētiku Clearance, NeoNail, Beautix, Nails.

Izmanto tikai vienreizlietojamus materiālus, sterilus instrumentus. Mums ir svarīga Tava veselība un labsajūta!

Viktorija Milta

Specializējas dienas, vakara un kāzu frizūru veidošanā un dažāda tipa grimu uzklāšanā. 

Strāda ar profesionālu kosmētiku - Make Up Forever, MAC, Inglot, Smashbox, NAKED; TIGI, Schwarzkopf, L'Oreal. Strādājot ar klientiem, priecājas par viņu smaidiem un pozitīvajam emocijām redzot skaistās pārvērtības, elegantās frizūras un skaisto grimu.

Linda Ručevska

Skropstu pieaudzēšanas un mikropigmentācijas meistare. 

Strādā ar ASV zīmola "Xtremelashes" un "Velvet Lashes" produkciju un piedāvā klasisko un apjoma (2D, 3D, 4D) skropstu pieaudzēšanu.

Linda piedāvā arī vaksācijas pakalpojumus, uzacu modelēšanu un krāsošanu ar hennu, kā arī uzacu un skropstu laminēšanu. Strādā ar visā pasaulē atzīto, augstas klases produkciju BrowHenna, Elleebana, LamiLashes.

Mikropigmentācija ir ilglaicīga grima metode, kuras laikā epidermā (ādas virsējā slānī) tiek ievadīta īpaša krāsvielas jeb pigmenti mazās devās. Tā ir lieliska alternatīva parastajam make-up alerģiskas vai jutīgas ādas īpašniekiem, tiek, kuru sejas vaibsti vairs nav tik izteiksmīgi vecuma izmaiņu ietekmē. Meistare strādā ar GoldenEye un DemiBrow pigmentiem.  

Šobrīd studē Baltic Beauty School, kosmētiķa specialitātē.

Izmanto tikai vienreizlietojamus materiālus, sterilus instrumentus. Mums ir svarīga Tava veselība un labsajūta!
 .