Par mums


Jekaterina Repiševska

“Esmu pārliecināta, ka skaistums padara jebkuru sievieti un vīrieti laimīgāku un pašpārliecinātāku. Tas arī ir mans ikdienas darbs – padarīt Jūs laimīgākus, starojošākus, iemācīt Jūs saskatīt sevī to īpašo “odziņu”, kas padara Jūs unikālus, jo tad Jūs varat dot to pašu apkārtējiem un padarīt pasauli skaistāku un labāku. Liela nozīme ir klientu izglītošanai par pareizu sejas un ķermeņa ādas kopšanu gan salonā, gan mājās. Kopā mēs izstrādājam individuālu kopšanas plānu, kas sniedz teicamus rezultātus”

Ārstniecības persona, sertificēta kosmētiķe, starptautiskā CIDESCO diploma īpašniece. 

2012.gadā ieguva kosmētiķes izglītību Rīgas Starptautiskā CIDESCO Kosmētikas skolā. 

Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācijas Valdes locekle (2014.-2017.gads) un biedre.

Latvijas Kosmētiķu Sertifikācijas komisijas sekretāre (2018. gads - pašlaik).

2012.gadā ieguva 1. vietu kosmētiķu konkursā “Baltic Beauty” ietvaros nominācijā “Sejas kopšanas procedūra”. 

Veic sejas kopšanas procedūras, ķīmiskos pīlingus, mezoterapiju un biorevitalizāciju, sejas masāžas.

SIA BEAUTY CORNER dibinātāja, valdes locekle

Linda Rimša

"Mani sauc Linda un esmu skaistumkopšanas meistare ar vairāk kā 5 gadu pieredzi. 
Savas profesionālās gaitas sāku kā vizāžiste. 
Pēc skolas pabeigšanas guvu iespēju apgūt skropstu pieaudzēšanu, kas mani pārliecināja, ka šis ir tikai sākums. Turpināju izglītoties dažādos skropstu pieaudzēšanas kursos un meistarklasēs. Apguvu apjoma pieaudzēšanu un skropstu laminēšanu, lai spētu piedāvāt savām klientēm arvien plašāku procedūru klāstu.
Kļuvu par mikropigmentācijas meistari, uzacu veidošanas speciālisti, apgūstot gan pareizu un kvalitatīvu uzacu arhitektūru, gan krāsošanu ar hennu un laminēšanu. 
Bieži pastāvīgās klientes pie manis vērsās ar jautājumiem ne tikai par skropstu un uzacu kopšanu, bet arī par pareizu ādas kopšanu- tēma, kas arī mani neatstāja vienaldzīgu. Bija pienācis laiks augt un izglītoties.
Tā nu ieguvu arī kosmētiķes diplomu - ārstniecības personas statusu.
Turpināju sevis izglītošanu un kļuvu arī par komplementārās terapijas speciālisti dietoloģijā un licencētu skaistumkopšanas treneri."

Skropstu pieaudzēšanas un mikropigmentācijas meistare, sertificēta kosmētiķe, ārstniecības persona  starptautiskā ITEC diploma īpašniece

Strādā ar "Velvet Lashes" produkciju un piedāvā klasisko un apjoma (2D, 3D, 4D) skropstu pieaudzēšanu.

Linda piedāvā arī vaksācijas pakalpojumus, uzacu modelēšanu un krāsošanu ar hennu, kā arī uzacu un skropstu laminēšanu. Strādā ar visā pasaulē atzīto, augstas klases produkciju BrowHenna, Elleebana, LamiLashes.

Mikropigmentācija ir ilglaicīga grima metode, kuras laikā epidermā (ādas virsējā slānī) tiek ievadīta īpaša krāsvielas jeb pigmenti mazās devās. Tā ir lieliska alternatīva parastajam make-up alerģiskas vai jutīgas ādas īpašniekiem, tiek, kuru sejas vaibsti vairs nav tik izteiksmīgi vecuma izmaiņu ietekmē. Meistare strādā ar DemiBrow un Permablend pigmentiem.  

Izmanto tikai vienreizlietojamus materiālus, sterilus instrumentus. Mums ir svarīga Tava veselība un labsajūta!

Elīna Gluško

Sertificēta manikīra un pedikīra speciāliste. 

Veic kombinēto aparātmanikīru un pedikīru ar gēllakas pārklājumu. Strādā ar profesionālo pēdu aprūpes kosmētiku Clearance, NeoNail, Beautix, Nails.

Izmanto tikai vienreizlietojamus materiālus, sterilus instrumentus. Mums ir svarīga Tava veselība un labsajūta!

Dmitrijs Tisjackis 

Diplomēts fizioterapeits (bakalaura grāds fizioterapijā), ārstniecības persona, Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs piedāvā konsultācijas fizioterapijā, terapeitisko masāžu, teipošanu, klasisko ķermeņa masāžu un dažādus SPA rituālus. 

Terapeitiskā (ārstnieciskā) masāža uzlabo ķermeņa fizisko stāvokli, kā arī atjauno garīgu un emocionālu līdzsvaru. Šo masāžu bieži pielieto dažādu saslimšanu ārstēšanā un profilaksē, jo tā spēj  mazināt psihoemocionālo spriedzi, veicina organisma atveseļošanos.
Terapeitiskās masāžas laikā fizioterapeits veic pilnu vai daļēju ķermeņa masāžu, atkarībā no problēmas būtības un pacienta stāvokļa. Terapeitiskā masāža ieteicama pēc traumām un rehabilitācijas periodā. Tā veicina asins un limfas atteci organismā, labvēlīgi iedarbojas uz ādu, muskuļiem, saitēm un kaulu sistēmu,  atjauno ķermeņa kustīgumu
Uzsākot ārstnieciskās masāžas kursu, nepieciešams ģimenes ārsta vai traumatologa nosūtījums.


Elva DūceMasiere, SPA speciāliste.  Lai arī ikdienā strādāju tieši ar cilvēka ķermeni, es ticu, ka esam kas vairāk kā ķermenis vien. Mēs katrs esam viens vesels – un ķermenis ir tikai maza daļiņa, templis, par ko rūpēties, kamēr vien esam šeit. Tam visam pa vidu – emociju un prāta neremdināmie līkloči, kas, gribam to vai nē, agri vai vēlu liks par sevi manīt arī ķermenī.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.