Kosmetoloģija

  Sejas procedūras

 Cena, EUR
Konsultācija, sejas ādas analīze, rekomendācijas mājas kopšanai
Laiks: 30 minūtes
 30
Konsultācija (veicot procedūru)   bezmaksas
Kombinētā sejas tīrīšana (pīlings+ultraskaņa+mehāniskā tīrīšana)
Laiks: 60-90 minūtes
 50-55
Tīrīšana mugurai (ķīmiskais pīlings+mehāniskā tīrīšana)
Laiks: 60 minūtes
 50
Mesoestetic Melanostop - ķīmiskais pīlings melanīna pigmentācijas pataloģiju un hiperpigmentācijas seku novēršanai (20% azelaīnskābe + rezorcinols 10% + fitīnskābe 6% traneksāmskābe 3%)

Laiks: 60 minūtes

 65
Mesoestetic Jessner - izcils risinājums fotonovecošanās gadījumā, mīmiskās krunciņas, ādas elastības zudums, paplašinātas poras, blāva āda ar nevienmērīgu toni
( 1% salicilskābe, 14% pienskābe, 8% citronskābe)
Laiks: 60 minūtes
 65
Mesoestetic Acnepeel - metode dažāda smaguma pakāpes aknes ārstēšanai, taukainas, problemātiskas ādas ārstēšanai
(20% azelaīnskābe, 20% salicilskābe)
Laiks: 60 minūtes
 65
Mesoestetic Global eyecon pīlings* acu zonai - profesionāla metode kompleksai iedarbībai dažādu ādas nepilnību risināšanai acu zonā (mīmiskās krunciņas un grumbiņas, maisiņi, tūska un tumšie loki zem acīm, augšējo acu plakstiņu noslīdēšana). Var kombinēt ar citām ādas procedūrām.
Laiks: 30 minūtes
 35
Mesoestetic Global eyecon pīlings + aparātmezoterapija.
Laiks: 60 minūtes
 65
  *Ieteicamais kurss - 3 seansi, kuri sastāv no 3 Global eyecon pilnīga un mezoterapijas seansiem, izmantojot mikroadatu ierīci.  175
 Institut Esthederm MEMO OXY' HYDRA - PROCEDŪRA
IZTEIKTI DEHIDRĒTAI ĀDAI
Procedūrā tiek izmantota karboksiterapija, kuras laikā notiek audu mikrocirkulācijas uzlabošanās, oksigenēšanas un detoksifikācijas iedarbība. Unikāls hialuronskābes komplekss Intensive Hyaluronic, kas spēj iekļūt dziļi ādā un piesātināt to ar mitrumu, paaugstinot audu blīvumu. Āda ir intensīvi mitrināta, mirdzoša un elastīga. Rieviņas un grumbas ir izlīdzinātas un piepildītas. 

Laiks: 60 minūtes

65
  Institut Esthederm MEMO OXY' PURITY- PROCEDŪRA
PROBLEMĀTISKAI ĀDAI
Āda ir attīrīta, un izsitumi mazinās, tā ir redzami tīrāka, sejas krāsa izlīdzināta un gaišāka, poras ir savilktas. Procedūrā tiek izmantoti Intensive Propolis+ līnijas profesionālie produkti, kā arī karboksiterapija, kuras laikā notiek audu mikro cirkulācijas uzlabošanās, oksigenēšanas un detoksifikācijas iedarbība.  

Laiks: 60 minūtes

65
  Institut Esthederm MEMO OXY' NERGY- PROCEDŪRA
IZTEIKTI NOGURUŠAI, BLĀVAI ĀDAI
Tūlītējs risinājums nogurušai, dzīvīguma enerģiju zaudējušai ādai. Tiek panākta dziļa atjaunošana un ādas audu nostiprināšana ar Intensive Spiruline produktu palīdzību. Veicina ādas bioloģiskās funkcijas un aktivizē metabolismu. Procedūrā tiek izmantota karboksiterapija, kuras laikā notiek audu mikro cirkulācijas uzlabošanās, oksigenēšanas un detoksifikācijas iedarbība. 

Laiks: 60 minūtes

65
  Institut Esthederm MULTI PEEL - INTENSĪVA PĪLINGA PROCEDŪRA
ĀDAS ATJAUNOŠANAI UN NOSTIPRINĀŠANAI
Procedūrās tiek izmantoti augļskābju pīlingi atbilstoši ādas vajadzībām - reģenerācijai, krunciņu mazināšanai, pigmentācijas un iekaisumu mazināšanai.  Atbilstoši ādas vajadzībām, procedūru noslēgumā tiek nodrošināta dziļa mitrināšana, ādas vitalitātes atjaunošana vai ādas reaktivitātes mazināšana. Procedūru rezultātā tiek panākts dziedējošs ādas kopjošais efekts, tiek novērstas disfunkcijas un paaugstināts ādas tonuss. 

Laiks: 90 minūtes

75
Institut Esthederm DETOX PROCEDŪRA
Dažādās sezonās mūsu ķermeņa un ādas vajadzības ir atšķirīgas. Tāpēc piedāvājam unikālu sezonālu procedūru, kas pielāgota ādas īpašajām vajadzībām dažādos gadalaikos.
Īpašā pavasara/vasaras sezonas procedūra - atvēsinoša putu maska DETOX.
Rekomendējam: no aprīļa līdz septembrim. 

Laiks: 60 minūtes

 65
 
Promoitalia PQAGE EVOLUTION PLUS VISSEZONAS PĪLINGS ĀDAS REĢENERĀCIJAI
Procedūra ar tūlītēju liftinga efektu, bez ādas lobīšanās un rehabilitācijas perioda. Šī procedūra ieteicama ļenganai, atoniskai ādai, "smēķētāja" ādai, hiperpigmentāciju mazināšanai, aknes skartai ādai ar paplašinātām porām. 

Laiks: 60 minūtes

 65
 
BioRePeelCl3 BIOSTIMULĒJOŠS UN REVITALIZĒJOŠS PĪLINGS
Procedūra ar tūlītēju liftinga efektu, bez ādas lobīšanās un rehabilitācijas perioda. Uzlabo ādas tonusu, ieteicama hiperpigmentētai ādai, aknes un postaknes skartai ādai, pārāk taukainai ādai ar paplašinātām porām. 

Laiks: 60 minūtes

 65
Hiromasāža sejai, kaklam, dekoltē- unikāla manuālās masāžas metode, kas atslābina, tonizē ādu un muskuļus, modelē sejas kontūru, palīdz atbrīvoties no tūskas, izvada toksīnus, uzlabo asinsriti, mazina kuperozes pazīmes.
Laiks: 60 minūtes
 50
Hiromasāža sejai, kaklam, dekoltē + gomāžas vai enzīmu pīlings + maska (krēmveida vai plastificējošā)
Laiks: 90 minūtes
 65

  Skaistuma injekcijas

 
Mezoterapija
Mesoestetic mesohyal OLIGOELEMENTSPateicoties sastāvā esošai hialuronskābei, kas saista 9 mikroelementus, āda tiek nodrošināta ar nepieciešamajiem tās struktūru veidojošiem elementiem, kas piedalās metabolisma procesu aktivācijā un veicina šūnu augšanu un bioloģiskās funkcijas, tādejādi uzlabojot ādas struktūru un mazinot ādas novecošanas pazīmes.
Laiks: 60 minūtes
 55
RRS® HA SKIN RELAX with BoNtA 568® - satur nestabilizēto hialuronskābi un oligopeptīdus (pentapeptīdi, oktapeptīdi, heksapeptīdi). Anti-age mezoterapija - ādas un muskuļu relaksācijai (mīmika un dekoltē zona). Botulīntoksina darbības paildzināšanai, nobriedušai ādai.

Laiks: 60 minūtes

 55
RRS® HA WHITENING - satur nestabilizēto Hialuronskābi, biorevitalizācijas kompleksu ar balinošu un modulējošu iedarbību. Īpaši izstrādāts saules bojātai ādai, lai novērstu un aizkavētu fotonovecošanās procesu. Piepildot ādu ar hialuronskābi, tiek veikta epidermāla balinoša un modulējoša iedarbība.
Laiks: 60 minūtes
 55
RRS® XL HAIR - īpaši izstrādāts galvas matainās daļās īpatnībām. Hialuronskābes* restrukturizējošās un mitrinošās spējas sniedz ādai acīmredzamu biostimulāciju un mitrināšanu. Pārveido starpšūnu matriksu, uzlabojot mata saknes šūnu un starpšūnu matriksa mijiedarbību. Īpaši izstrādāts matainās daļas ādai (skalps, uzacis), novērš matu izkrišanu un veicina jaunu kvalitatīvāku matu augšanu.
Laiks: 30 minūtes
 55
RRS® HA CELLUTRIX - satur nestabilizēto hialuronskābi un biorevitalizācijas kompleksu celulīta terapijai, dubultzoda lipolīzei. Īpaši izstrādāts komplekss, kas paredzēts ādas izlīdzināšanai un ādas tonusa uzlabošanai celulīta skartajās zonās. Tiek uzlabota mikrocirkulācija un zemādas vielmaiņa. 85
Mikroinjekciju mezoterapija ar m.Pen aparātu ar Mesoestetic c.prof. ( produktu līnija ir piemērota kombinēšanai ar zemādas piekļuves sistēmām dažādu ādas problēmu risināšanai)
Laiks: 60 minūtes
 65

  Biorevitalizācija

 
Aestetic Dermal RRS® HA EYES
Paredzēts acu zonai, uzlabo asinsriti, mazina tūsku un "tumšos lokus" zem acīm, biorevitalizējošs sastāvs ar hialuronskābi un vitamīniem
Laiks: 30-60 minūtes
 65
Aestetic Dermal RRS® HYALIFT® 75 PROACTIVE
Nestabilizētā hialuronskābe virspusējo un vidēji dziļo krunciņu piepildīšanai, dermas mitrināšanai un biorevitalizācijai. Papildināts ar anti-age un liftinga biorevitalizācijas kompleksu. Rekomendēts no 45-55 gadu vecumam
Laiks: 60 minūtes
 140
 
Mesoestetic mesohyal HYALURONIC + mesohyal NCTC 109 sejai (3ml)
Laiks: 60 minūtes
 115
Mesoestetic mesohyal HYALURONIC + mesohyal NCTC 109 sejai, kaklam, dekolte (5ml)
Laiks: 60 minūtes
 135
Regenyal Laboratories BIOREGEN 1ml / 2ml
satur hialuronskābi 5 frakcijās ar dažādu molekulāro masu, kura nodrošina tūlītēju un ilgstošu ādas bioreģenerāciju, kas savukārt nodrošina audu biorestrukturizāciju no pirmās procedūras un līdz 6 mēnešiem
Laiks: 60 minūtes
  90 / 115
 PROFHILO (dziļa ādas mitrināšanas + liftings) 2ml  250

 Aparātprocedūras

 
 DRĪZUMĀ ! JAUNUMS
NANOPORE medi+derma
Ierīce, kas apvieno radiofrekvenci (RF), mikrostrāvas (EMS) un zilās LED gaismas terapiju. Šo funkciju un elektriskās rotācijas stimulācijas sinerģija padara to par vienu no visefektīvākajām procedūrām novecojošai ādai.
ROTĀCIJAS STIMULĀCIJA, MIKROSTRĀVAS UN ZILĀ LED GAISMA
· Uzlabo mikrocirkulāciju
· Uzlabo ādas mirdzumu
· Veicina toksīnu izvadi
· Palielina skābekļa piegādi šūnām
· Ādas atjaunošana

ROTĀCIJAS STIMULĀCIJA, RADIOFREKVENCE UN ZILĀ LED GAISMA
· Uzlabo ādas tonusu
· Uzlabo ādas elastību
· Stimulē kolagēna sintēzi
· Samazina grumbu dziļumu
· Uzlabo ādas tekstūru

ROTĀCIJAS STIMULĀCIJA UN ZILĀ LED GAISMA
· Samazina iekaisuma procesus
· Veicina aktīvo vielu absorbciju
· Uzlabo pelēcīgas ādas izskatu
· Veicina ādas liftingu

RADIOFREKVENCE (RF) ZILĀS LED GAISMAS FOTOTERAPIJA ELEKTRISKĀ ROTĀCIJAS STIMULĀCIJA
Procedūra, kas paaugstina ādas temperatūru ar mērķi stimulēt kolagēna sintēzi. Rezultātā uzlabojas ādas elastība, samazinās ādas atonija un grumbu dziļums.

 MIKROSTRĀVAS (EMS)
Lietojot ar zemu intensitāti, šīs mikrostrāvas spēj stimulēt jauna kolagēna sintēzi, palielināt mikrocirkulāciju kapilāros un uzlabot šūnu membrānas caurlaidību.

 ZILĀS LED GAISMAS FOTOTERAPIJA
Tā kā tai piemīt pretiekaisuma un nomierinoša iedarbība uz ādu, zilā LED gaisma ir īpaši ieteicama procedūrās, kurās audi tiek uzsildīti. Tāpat tā palielina ādas caurlaidību, uzlabojot procedūrā izmantoto aktīvo vielu absorbciju
 
FONOFORĒZE - aktīvo serumu ievadīšana ar utraskaņu
Ar mehāniskas iedarbības palīdzību aktīvās vielas tiek nogādātas šūnās tieši tur, kur tas nepieciešams. Šī metode ļauj koriģēt daudzas estētiskās problēmas: krunkas, akne un postakne, ādas vecuma izmaiņas, ādas tonusa un elastības zaudēšana, palīdz cīnīties ar ķirurģiskās iejaukšanās estētiskajām sekām (piemēram tūska pēc acu plakstiņu operācijas), hiperpigmentāciju.
Laiks: 60 minūtes
 65
BAMBOOLASER
Atjaunojoša procedūra, kuras laikā ar sarkanās gaismas palīdzību tiek stimulēta kolagēna izstrāde ādā
 65

  Vaksācija

 
  Seja  15
  Paduses  15
  Rokas  20
  Bikini maliņas  20
  Bikini pilnais  30
  Apakšstilbi  20
  Kājas visā garumā  30
  Komplekts* - jebkuras 3 zonas  55
  *katra nākamā zona  +5

Mūsu speciālisti

Jekaterina Repiševska

Ārstniecības persona, sertificēta kosmētiķe, starptautiskā CIDESCO diploma īpašniece. 

Linda Ručevska

Ārstniecības persona, kosmētiķe, starptautiskā ITEC diploma īpašniece 

Sazinies ar mums

T. +371 28 291 667, Jekaterina

T. +371 26 312 260, Linda

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.