Kosmetoloģija

  Sejas procedūra  Cena, EUR
  Konsultācija, sejas ādas analīze, rekomendācijas mājas kopšanai
Laiks: 30 minūtes
 25
  Konsultācija (veicot procedūru)   bezmaksas
  Kombinētā sejas tīrīšana (pīlings+ultraskaņa+mehāniskā)
Laiks: 60-90 minūtes
 50
Mesoestetic Melanostop - melanīna pigmentācijas pataloģiju un hiperpigmentācijas seku novēršanai
Laiks: 60 minūtes
 55
  Mesoestetic Jessner - izcils risinājums fotonovecošanās gadījumā, mīmiskās krunciņas, ādas elastības zudums, paplašinātas poras, blāva āda ar nevienmērīgu toni
Laiks: 60 minūtes
 60
  Mesoestetic Acnepeel - metode dažāda smaguma pakāpes aknes ārstēšanai, taukainas, problemātiskas ādas ārstēšanai
Laiks: 60 minūtes
 55
  Mesoestetic Global eyecon pīlings* acu zonai - profesionāla metode kompleksai iedarbībai dažādu ādas nepilnību risināšanai acu zonā (mīmiskās krunciņas un grumbiņas, maisiņi, tūska un tumšie loki zem acīm, augšējo acu plakstiņu noslīdēšana). Var kombinēt ar citām ādas procedūrām.
Laiks: 30 minūtes
 30
  Mesoestetic Global eyecon pīlings + aparātmezoterapija.
Laiks: 60 minūtes
 65
  *Ieteicamais kurss - 3 seansi, kuri sastāv no 3 Global eyecon pilnīga un mezoterapijas seansiem, izmantojot mikroadatu ierīci.  175
 Institut Esthederm INTENSĪVA HIALURONSKĀBES PROCEDŪRA
IZTEIKTI DEHIDRĒTAI ĀDAI
Unikāls Hialuronskābes komplekss, kas spēj iekļūt dziļi ādā un piesātināt to ar mitrumu, paaugstinot audu blīvumu. Āda ir intensīvi mitrināta, mirdzoša un elastīga. Rieviņas un grumbas ir izlīdzinātas un piepildītas. 

Laiks: 60 minūtes

 55
 Institut Esthederm DETOX PROCEDŪRA
Dažādās sezonās mūsu ķermeņa un ādas vajadzības ir atšķirīgas. Tāpēc piedāvājam unikālas sezonālās procedūras, kas pielāgotas ādas īpašajām vajadzībām dažādos gadalaikos.
Īpašā pavasara/vasaras sezonas procedūra - atvēsinoša putu maska DETOX.
Rekomendējam: no aprīļa līdz septembrim. 

Laiks: 60 minūtes

 55
 Institut Esthederm ACTIVE REPAIR
Procedūra stimulē ādas dziedināšanu ar mērķi samazināt grumbas un smalkās līnijas un dziļi nostiprināt ādas atbalsta struktūru. Šo procedūru iesakām mīmikas līniju izlīdzināšanai, mirdzumam un detoksikācijai. Limfodrenāžas masāža apvienojumā ar dziļas iedarbības produktiem manāmi samazina tūsku, mīmikas līnijas un sniedz dziļas relaksācijas mirkļus. Āda ir dziļi atjaunota, svaiga, atpūtusies un mirdzoša. Noguruma pazīmes ir izgaisušas. 

Laiks: 90 minūtes

 65
 
Promoitalia PQAGE EVOLUTION PLUS VISSEZONAS PĪLINGS ĀDAS REĢENERĀCIJAI
Procedūra ar tūlītēju liftinga efektu, bez ādas lobīšanās un rehabilitācijas perioda. Šī procedūra ieteicama ļenganai, atoniskai ādai, "smēķētāja" ādai, hiperpigmentāciju mazināšanai, aknes skartai ādai ar paplašinātām porām. 

Laiks: 60 minūtes

 65
 
BioRePeelCl3 BIOSTIMULĒJOŠS UN REVITALIZĒJOŠS PĪLINGS
Procedūra ar tūlītēju liftinga efektu, bez ādas lobīšanās un rehabilitācijas perioda. Uzlabo ādas tonusu, ieteicama hiperpigmentētai ādai, aknes un postaknes skartai ādai, pārāk taukainai ādai ar paplašinātām porām. 

Laiks: 60 minūtes

 65
  Sejas hiromasāža - unikāla manuālās masāžas metode, kas atslābina, tonizē ādu un muskuļus, modelē sejas kontūru, palīdz atbrīvoties no tūskas, izvada toksīnus, uzlabo asinsriti, mazina kuperozes pazīmes.
Laiks 60 minūtes
 50
  Skaistuma injekcijas  
  Mezoterapija
Mesoestetic mesohyal OLIGOELEMENTSPateicoties sastāvā esošai hialuronskābei, kas saista 9 mikroelementus, āda tiek nodrošināta ar nepieciešamajiem tās struktūru veidojošiem elementiem, kas piedalās metabolisma procesu aktivācijā un veicina šūnu augšanu un bioloģiskās funkcijas, tādejādi uzlabojot ādas struktūru un mazinot ādas novecošanas pazīmes.
Laiks: 60 minūtes
 55
  RRS® HA SKIN RELAX with BoNtA 568® - satur nestabilizēto hialuronskābi un oligopeptīdus (pentapeptīdi, oktapeptīdi, heksapeptīdi). Anti-age mezoterapija - ādas un muskuļu relaksācijai (mīmika un dekoltē zona). Botulīntoksina darbības paildzināšanai, nobriedušai ādai.

Laiks: 60 minūtes

 55
  RRS® HA WHITENING - satur nestabilizēto Hialuronskābi, biorevitalizācijas kompleksu ar balinošu un modulējošu iedarbību. Īpaši izstrādāts saules bojātai ādai, lai novērstu un aizkavētu fotonovecošanās procesu. Piepildot ādu ar hialuronskābi, tiek veikta epidermāla balinoša un modulējoša iedarbība.
Laiks: 60 minūtes
 55
 RRS® XL HAIR - īpaši izstrādāts galvas matainās daļās īpatnībām. Hialuronskābes* restrukturizējošās un mitrinošās spējas sniedz ādai acīmredzamu biostimulāciju un mitrināšanu. Pārveido starpšūnu matriksu, uzlabojot mata saknes šūnu un starpšūnu matriksa mijiedarbību. Īpaši izstrādāts matainās daļas ādai (skalps, uzacis), novērš matu izkrišanu un veicina jaunu kvalitatīvāku matu augšanu.
Laiks: 30 minūtes
 55
 RRS® HA CELLUTRIX - satur nestabilizēto hialuronskābi un biorevitalizācijas kompleksu celulīta terapijai, dubultzoda lipolīzei. Īpaši izstrādāts komplekss, kas paredzēts ādas izlīdzināšanai un ādas tonusa uzlabošanai celulīta skartajās zonās. Tiek uzlabota mikrocirkulācija un zemādas vielmaiņa. 85
  Mikroinjekciju mezoterapija ar m.Pen aparātu ar Mesoestetic c.prof. ( produktu līnija ir piemērota kombinēšanai ar zemādas piekļuves sistēmām dažādu ādas problēmu risināšanai)
Laiks: 60 minūtes
 55
  Biorevitalizācija  
 Aestetic Dermal RRS® HA EYES
Paredzēts acu zonai, uzlabo asinsriti, mazina tūsku un "tumšos lokus" zem acīm, biorevitalizējošs sastāvs ar hialuronskābi un vitamīniem
Laiks: 30-60 minūtes
 65
 Aestetic Dermal RRS® HYALIFT® 75 PROACTIVE
Nestabilizētā hialuronskābe virspusējo un vidēji dziļo krunciņu piepildīšanai, dermas mitrināšanai un biorevitalizācijai. Papildināts ar anti-age un liftinga biorevitalizācijas kompleksu. Rekomendēts no 45-55 gadu vecumam
Laiks: 60 minūtes
 135
 
Mesoestetic mesohyal HYALURONIC + mesohyal NCTC 109 sejai (3ml)
Laiks: 60 minūtes
 115
  Mesoestetic mesohyal HYALURONIC + mesohyal NCTC 109 sejai, kaklam, dekolte (5ml)
Laiks: 60 minūtes
 135
 Regenyal Laboratories BIOREGEN 1ml / 2ml
satur hialuronskābi 5 frakcijās ar dažādu molekulāro masu, kura nodrošina tūlītēju un ilgstošu ādas bioreģenerāciju, kas savukārt nodrošina audu biorestrukturizāciju no pirmās procedūras un līdz 6 mēnešiem
Laiks: 60 minūtes
  90 / 110
  PROFHILO (dziļa ādas mitrināšanas + liftings) 2ml  250
 Aparātprocedūras 
 HYDROPEEL
Dziļa ādas attīrīšana ar vakuuma palīdzību, mitrināšana ar aktīvajiem serumiem
Laiks: 60 minūtes
 75
 Aktīvo serumu ievadīšana ar utraskaņu - FONOFORĒZE
Ar mehāniskas iedarbības palīdzību aktīvās vielas tiek nogādātas šūnās tieši tur, kur tas nepieciešams. Šī metode ļauj koriģēt daudzas estētiskās problēmas: krunkas, akne un postakne, ādas vecuma izmaiņas, ādas tonusa un elastības zaudēšana, palīdz cīnīties ar ķirurģiskās iejaukšanās estētiskajām sekām (piemēram tūska pēc acu plakstiņu operācijas), hiperpigmentāciju.
Laiks: 60 minūtes
 65
 BAMBOOLASER
Atjaunojoša procedūra, kuras laikā ar sarkanās gaismas palīdzību tiek stimulēta kolagēna izstrāde ādā
 65
  Vaksācija  
  Seja  15
  Paduses  15
  Rokas  20
  Bikini maliņas  20
  Bikini pilnais  30
  Apakšstilbi  20
  Kājas visā garumā  30
  Komplekts* - jebkuras 3 zonas  55
  *katra nākamā zona  +5


Mūsu speciālisti

Jekaterina Repiševska

Ārstniecības persona, sertificēta kosmētiķe, starptautiskā CIDESCO diploma īpašniece. 

Linda Ručevska

Ārstniecības persona, kosmētiķe, starptautiskā ITEC diploma īpašniece 

Sazinies ar mums

T. +371 28 291 667, Jekaterina

T. +371 26 312 260, Linda

Pirkumu grozs